Wybierz język:

Witamy na oficjalnej stronie spółki Ogrodnicza Logistyka Sp. z o.o. - Jabłka Grójec. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje dotyczące zakresu naszej działalności oraz współpracy. Życzymy miłej lektury i zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą

Kupujemy jabłka Idared kaliber 7+

orem feugiat cursus est sapien wisi Donec metus ac interdum ...
czytaj więcej
Wtorek 23.03.2010

To jest aktualność testowa

Vestibulum nec augue mi id adipiscing ipsum Curabitur Sed wisi ...
czytaj więcej
Poniedziałek 22.03.2010

To jest kolejna aktualnosc testowa

Vestibulum nec augue mi id adipiscing ipsum Curabitur Sed wisi ...
czytaj więcej
Poniedziałek 22.03.2010

Firma Ogrodnicza Logistyka sp. Z o. o. istnieje od roku 2005.

Właścicielem spółki jest Spółdzielnia Ogrodnicza w Grójcu skupiająca 34 członków sadowników o łącznym areale 550 ha sadów jabłoniowych. W latach normalnego urodzaju produkujemy około 14,000 ton jabłek  Na całość posiadamy certyfikaty integrowanej produkcji owoców, a 10,000 ton certyfikat Globalgap. W związku z potrzebą zapewnienia ciągłości dostaw Spółka Ogrodnicza Logistyka dokupuje jabłka od producentów niezrzeszonych w spółdzielni. Posiadamy nowoczesną bazę o powierzchni 1300 m2, chłodnię operacyjną na 100 ton, potencjał przechowalniczy naszych członków to około 2 500 ton jabłek w chłodniach z kontrolowaną atmosferą. Specjalnością naszą jest eksport do Rosji. Na naszej bazie posiadamy sortownicę Perfect o wydajności 4 tony na godzinę z wodnym rozładunkiem typu Burg, co pozwala nam zaspakajać potrzeby najbardziej wymagających klientów, co do sortownia na jabłek na kolor, kaliber i wagę pojedynczego jabłka. Dysponujemy następującymi odmianami jabłek w kolejności dojrzewania: Early Genewa, Paulared, Delikates, Celeste, Lobo, Cortland, Gala Must, Szampion, Jonagored, Gloster, Ligol, Alwa, Idared.

 

Drugim wiodącym po jabłkach są czereśnie deserowe, odmiany wg kolejności dojrzewania to Rivan, Burlat, Van, Butnera czerwona(Poznańska), Kordia, Vega, Sweethart, Regina. Poza tym produkujemy gruszki odmian Lukasówka, Konferencja, Śliwy wielkoowocowe odmian Najbolia, Lepotica, Blufree, Empres, Valor, President. Oprócz owoców deserowych zajmujemy się sprzedażą owoców do przetwórstwa.

Powrót do góry